Kulinariarss

Podkategorie
Produkt kulinarny

Produkt kulinarny (3)

Regionalne produkty

Usługa kulinarna

Usługa kulinarna (2)

Regionalne usługi

Pstrag Poliwodzki
Pełen opis produktu/usługiPstrąg Poliwodzki- ryba hodowana w wodzie pochodzącej z czystych rzek Libawa i Potok Prószkowski. Historia produkcji sięga lat 60.
Chleb jak dawniej, domowy chleb na zakwasie z prastarych gatunków zbóż
Pełen opis produktu/usługiDomowy chleb na zakwasie wykonywany z mąki orkiszowej (odmiany Oberkulmer Rotkorn i Schwabenkorn) oraz mąki z pszenicy płaskurki. Waga chleba to około 600 g. Wyrabiany ręcznie w naczyniu kamionkowym.
Golonka pieczona ze Szczedrzyka
Pełen opis produktu/usługiGolonka pieczona ze Szczedrzyka, chrupiąca skórka, a pod nią soczyste, miękkie mięso. Idealna na wszelkiego rodzaju imprezy. Gotowa do odbioru ciepła na umówiona godzinę
Herbatka z Krainy Dinozaurów
Pełen opis produktu/usługiHerbatka ziołowa doskonała na rozmaite dolegliwości i nastroje. Skład herbaty to zioła i roślin występujące na terenie LGD ,,Kraina Dinozaurów’’
Restauracja Rybna
Pełen opis produktu/usługiRestauracja "Rybna" położona jest na północnym brzegu Dużego Jeziora Turawskiego. Menu oferuje jedynie dania z ryb, przede wszystkim tych dostępnych na obszarze LGD "Kraina Dinozaurów"

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów