OZIMEK

Pstrag Poliwodzki
Pełen opis produktu/usługiPstrąg Poliwodzki- ryba hodowana w wodzie pochodzącej z czystych rzek Libawa i Potok Prószkowski. Historia produkcji sięga lat 60.
Park Nauki i Rozrywki
Pełen opis produktu/usługiPlenerowy park edukacji o rozwoju ziemi , prehistorii, rozwoju człowieka, park rozrywki.
Folk Festiwal
Pełen opis produktu/usługiFolk Festiwal – Regionalny Festiwal Dźwięków, Smaków i Tradycji, to pierwsza edycja organizowanego przez Stowarzyszenie Akces takiej imprezy w gminie Ozimek o randze wojewódzkiej.
Golonka pieczona ze Szczedrzyka
Pełen opis produktu/usługiGolonka pieczona ze Szczedrzyka, chrupiąca skórka, a pod nią soczyste, miękkie mięso. Idealna na wszelkiego rodzaju imprezy. Gotowa do odbioru ciepła na umówiona godzinę
Jan Wajrach - rzeźbiarz, malarz
Pełen opis produktu/usługiJan Wajrach lokalny artysta, pielęgnujący tradycje i kulturę, w województwie i w kraju rozpoznawalny dzięki swojej technice. W gospodarstwie agroturystycznym "Uroczysko" organizuje warsztaty.
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów 'Akces'
Pełen opis produktu/usługiStowarzyszenie Akces powstało z myślą o uzdolnionych dzieciach i młodzieży. Dobro dzieci upatrujemy nie tylko w ich socjalnym bezpieczeństwie, ale także w sferze możliwości spełniania marzeń.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów