OZIMEK

Golonka pieczona ze Szczedrzyka
Pełen opis produktu/usługiGolonka pieczona ze Szczedrzyka, chrupiąca skórka, a pod nią soczyste, miękkie mięso. Idealna na wszelkiego rodzaju imprezy. Gotowa do odbioru ciepła na umówiona godzinę
Jan Wajrach - rzeźbiarz, malarz
Pełen opis produktu/usługiJan Wajrach lokalny artysta, pielęgnujący tradycje i kulturę, w województwie i w kraju rozpoznawalny dzięki swojej technice. W gospodarstwie agroturystycznym "Uroczysko" organizuje warsztaty.
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów 'Akces'
Pełen opis produktu/usługiStowarzyszenie Akces powstało z myślą o uzdolnionych dzieciach i młodzieży. Dobro dzieci upatrujemy nie tylko w ich socjalnym bezpieczeństwie, ale także w sferze możliwości spełniania marzeń.
Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych - TAŃCOWADŁA
Pełen opis produktu/usługi„Tańcowadła” to dwudniowa impreza taneczna, w której udział biorą zespoły z całej Polski. Zmagania taneczne odbywają się w 7 kategoriach tanecznych oraz 4 kategoriach wiekowych.
Wojewódzki Festwal Artystyczny 'Tobie Polsko'
Pełen opis produktu/usługiProponowane wydarzenie wynika z potrzeby kształtowania właściwych postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Festiwal będzie jedna z form nauki o naszej ojczyźnie, historii i kulturze.
płyta FolkLove
Pełen opis produktu/usługiMuzyka folkowa stanowi pewien nowoczesny nurt i tendencję w muzyce. W tę samą stronę poszedł dziecięcy zespół wokalny Akces. Płytą FolkLove chcemy udowodnić, że muzyka folkowa dzisiaj, to nie obciach.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów