Rękodziełorss

Podkategorie
Produkt rękodzielniczy

Produkt rękodzielniczy (0)

Niepowtarzalne produkty

Usługa rękodzielnicza

Usługa rękodzielnicza (3)

Najwyższa jakość

Jan Wajrach - rzeźbiarz, malarz
Pełen opis produktu/usługiJan Wajrach lokalny artysta, pielęgnujący tradycje i kulturę, w województwie i w kraju rozpoznawalny dzięki swojej technice. W gospodarstwie agroturystycznym "Uroczysko" organizuje warsztaty.
Warsztaty kroszonkarskie  w Żędowicach
Pełen opis produktu/usługiFerie zimowe w Żędowicach dla sporej grupy dzieci i młodzieży zarezerwowane są na warsztaty kroszonkarskie, które od szeregu lat prowadzone są przez bibliotekarkę z Żędowic - Panią Urszulę Piekacz.
Szydełkowe serwety i obrusy
Pełen opis produktu/usługiMisternie wykonane serwetki i obrusy nawiązują do tradycyjnego rękodzieła. Wykonane są z cieniutkiej, białej bawełny merceryzowanej i maja bardzo zróżnicowane rozmiary od 30 do 110 cm.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów