Turystykarss

Podkategorie
Produkt turystyczny

Produkt turystyczny (9)

Zobacz wszystkie

Usługa turystyczna

Usługa turystyczna (6)

Zobacz wszystkie

Park Nauki i Rozrywki
Pełen opis produktu/usługiPlenerowy park edukacji o rozwoju ziemi , prehistorii, rozwoju człowieka, park rozrywki.
Czas na Zumbę!
Pełen opis produktu/usługiCzas na Zumbę ! Zumba to dobra forma aktywności fizycznej, a uczestnictwo w zajęciach sprzyja pozytywnemu nastawieniu na co dzień. Były wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu.
Izba Regionalna w Radawiu
Pełen opis produktu/usługiIzba Regionalna w Radawiu To miejsce stworzone przez pasjonata historii naszej małej Ojczyzny, którą jest Radawie. W miejscu tym znajdują się dawne przedmioty i urządzenie gospodarstwa domowego.
Śladami dinozaura
Pełen opis produktu/usługiUsługa turystyczna Śladami dinozaura skierowana jest dla turysty indywidualnego jak i grup zorganizowanych dla różnych grup wiekowych. Liczymy na wspólpracę ze szkołami i zakładami pracy. Planujemy
Ośrodek turystyczny Oaza
Pełen opis produktu/usługiObiekt Oaza znajduje się w otoczeniu pięknej przyrody nad Jeziorem Turawskim w Turawie. W całej okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku.
Park Pirschhutte
Pełen opis produktu/usługiMieści się w Chrząstowicach przy ul. Ozimskiej. Jest to dobre miejsce na chwilę odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, zarówno dla mieszkańców Chrząstowic, jak i rowerzystów.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów