Usługa turystycznarss
Turystyka

Park Nauki i Rozrywki
Pełen opis produktu/usługiPlenerowy park edukacji o rozwoju ziemi , prehistorii, rozwoju człowieka, park rozrywki.
Czas na Zumbę!
Pełen opis produktu/usługiCzas na Zumbę ! Zumba to dobra forma aktywności fizycznej, a uczestnictwo w zajęciach sprzyja pozytywnemu nastawieniu na co dzień. Były wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu.
Śladami dinozaura
Pełen opis produktu/usługiUsługa turystyczna Śladami dinozaura skierowana jest dla turysty indywidualnego jak i grup zorganizowanych dla różnych grup wiekowych. Liczymy na wspólpracę ze szkołami i zakładami pracy. Planujemy
Ośrodek turystyczny Oaza
Pełen opis produktu/usługiObiekt Oaza znajduje się w otoczeniu pięknej przyrody nad Jeziorem Turawskim w Turawie. W całej okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku.
Falmirowickie Kamionki
Pełen opis produktu/usługiFalmirowickie kamionki to jeziorko śródleśne położone w lasach między Falmirowicami a Suchym Borem, w miejscu gdzie w XIX wieku znajdował się kamieniołom "Kamionki".
Po zdrowie i relaks do Gumisiowej Spórackiej Doliny - gra terenowa
Pełen opis produktu/usługiUczestnicy biorą udział w dwugodzinnej grze terenowej. Podczas gry uczestnicy zbierali karty z Gumisiowej Wielkiej Księgi, na których są spisane lokalne ciekawostki historyczne i kulturowe.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów