Wydarzeniarss

Folk Festiwal
Pełen opis produktu/usługiFolk Festiwal – Regionalny Festiwal Dźwięków, Smaków i Tradycji, to pierwsza edycja organizowanego przez Stowarzyszenie Akces takiej imprezy w gminie Ozimek o randze wojewódzkiej.
Babski Comber Radawie
Pełen opis produktu/usługiBabski Comber! Inicjatywą organizacji takiej tematycznej imprezy, nawiązującej do dawnych zwyczajów i obrzędów wykazała się grupa dziewczyn i kobiet z sołectwa Radawie.
Kartoflada
Pełen opis produktu/usługiKartoflada! to wydarzenie którego głównym motywem przewodnim jest ziemniak. Uczestnicy mają możliwość degustacji potraw w pełni przygotowanych z ziemniaka takich jak moskole, piernik ziemniaczany itd.
Majówka Integracyjna
Pełen opis produktu/usługiMajówka integracyjna to wydarzenie organizowane od trzech lat zawsze w ostatnią niedzielę maja, skierowane do wszystkich mieszkańców Gminy Zębowice, a także innych miejscowości.
Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych - TAŃCOWADŁA
Pełen opis produktu/usługi„Tańcowadła” to dwudniowa impreza taneczna, w której udział biorą zespoły z całej Polski. Zmagania taneczne odbywają się w 7 kategoriach tanecznych oraz 4 kategoriach wiekowych.
Mistrzostwa Polski Katmaranów TOPCAT Catamaran CUP 2018 z cyklu regat Pucharu Europy ITCA
Pełen opis produktu/usługiNa Jeziorze Turawskim odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Katamaranów TOPCAT – CATAMARAN CUP 2018 Turawa. Regaty te odbędą się również w kolejnych latach.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów