ZĘBOWICE

Babski Comber Radawie
Pełen opis produktu/usługiBabski Comber! Inicjatywą organizacji takiej tematycznej imprezy, nawiązującej do dawnych zwyczajów i obrzędów wykazała się grupa dziewczyn i kobiet z sołectwa Radawie.
Kartoflada
Pełen opis produktu/usługiKartoflada! to wydarzenie którego głównym motywem przewodnim jest ziemniak. Uczestnicy mają możliwość degustacji potraw w pełni przygotowanych z ziemniaka takich jak moskole, piernik ziemniaczany itd.
Czas na Zumbę!
Pełen opis produktu/usługiCzas na Zumbę ! Zumba to dobra forma aktywności fizycznej, a uczestnictwo w zajęciach sprzyja pozytywnemu nastawieniu na co dzień. Były wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu.
Izba Regionalna w Radawiu
Pełen opis produktu/usługiIzba Regionalna w Radawiu To miejsce stworzone przez pasjonata historii naszej małej Ojczyzny, którą jest Radawie. W miejscu tym znajdują się dawne przedmioty i urządzenie gospodarstwa domowego.
Muzyka i Taniec z Tradycjami
Pełen opis produktu/usługiGrupa dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, powracając do dziedzictwa kulturowego Gminy Zębowice, w ramach projektu "Z kulturą i tradycją w Krainie Dinozaurów" podjęła naukę tańców i pieśni ludowych.
Majówka Integracyjna
Pełen opis produktu/usługiMajówka integracyjna to wydarzenie organizowane od trzech lat zawsze w ostatnią niedzielę maja, skierowane do wszystkich mieszkańców Gminy Zębowice, a także innych miejscowości.

PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE W TWOJEJ OKOLICY!

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie". operacja mająca na celu:
Opracowanie systemu certyfikacji, identyfikacji wizualnej oraz bazy produktów, usług i wydarzeń dla znaku jakości obszaru LGD "Kraina Dinozaurów"
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestycja w obszary wiejskie,
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Stworzenie systemu certyfikacji znaków jakości i pochodzenia opracowanych dla Krainy Dinozaurów